MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
594 000 PLN
8 485,71 PLN/m2
WROCŁAWWrocław-Stare Miasto
Nożownicza
Opis
Polecam mieszkanie w Kamienicy Pod Złotym Lichtarzem z ok. 1880 r. Położone na rogu ul. Nożowniczej i Odrzańskiej. Kamienica w dobrym stanie, prężnie działająca wspólnota, pięknie zachowana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, całkowity metraż to 70 m2. Składa się z dwóch dużych pokoi (ok. 20m2 każdy), salonu połączonego z kuchnią, przestronnego holu, łazienki i pomieszczenia gospodarczego pełniącego obecnie funkcję pralni (możliwość przywrócenia pierwotnej funkcji, czyli osobnego WC, lub adaptacji na spiżarkę). Mieszkanie odświeżone w zeszłym roku, pomalowane, wymieniona instalacja gazowa, wodna i elektryczna, nowa kuchnia i łazienka. Na podłogach oryginalny parkiet. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (w budynku nie ma windy), dzięki czemu, pomimo ścisłej zabudowy Starego Miasta, jest ładnie doświetlone. Mieszkanie daje spore możliwości aranżacyjne, istnieje techniczna możliwość wydzielenia dodatkowego osobnego pokoju z salonu lub podziału całości na dwa mieszkania. To idealna opcja dla ludzi chcących mieszkać w miejscu z klimatem i czerpać garściami z możliwości, jakie daje mieszkanie w Rynku :).

Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 8m2). Istnieje możliwość parkowania samochodu w podwórzu oraz pozostawienia rowerów na wewnętrznym zamykanym patio.
Zapraszam na prezentację Agnieszka 504268574
Szczegóły oferty

Cena594 000 PLN

Cena za m28 485,71 PLN

Powierzchnia70 m2

Liczba pokoi3

Piętro4

Liczba pięter5

RynekWtórny

Rok budowy1880