Wrocław

Przedmieście Oławskie

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
880 000 PLN
Cena za m2
8 543,69 PLN
Powierzchnia
103 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1873
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
200 PLN
Numer oferty
3055/7406/OMS

Description of property

Dorota tel:533 620 660

Proponuję sprzedaż mieszkania 2 poziomowego o łącznej powierzchni 103 m2 , w skład którego wchodzi 7 pomieszczeń (4-pokoje, hol/kuchnia i 2 łazienki) z komórką lokatorską w piwnicy.Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Kołłątaja we Wrocławiu w Pałacu czynszowym Hupmanna (projektu Carla Schmidta w samym centrum miasta .

Dolny poziom o powierzchni (wg.księgi wieczystej) 76.63m2 składa się z :
- 3 pokoi,
- holu z wydzieloną częścią kuchenną
- łazienki z wanną,

Górny poziom o powierzchni 27m2 składa się z:
- 1 pokoju
- łazienki z prysznicem.

Lokal wyremontowano na początku lat 2000 (wg projektu z decyzją o pozwoleniu na roboty budowlane po uzyskaniu decyzji konserwatora zabytków) – m. in. wymieniono część stropów, inne zabezpieczono wg projektu konstrukcyjnego. Mieszkanie posiada własne ogrzewanie (piec gazowy). Podłogi drewniane (łazienki z płytek).
W sposobie użytkowania jest wpisane lokal mieszkalno-użytkowy, zatem nadaje się na pracownię czy biuro z wydzieloną częścią mieszkalną.
Uzgodniono ze wspólnotą mieszkaniową 2 wejście które umożliwia zmianę aranżacji mieszkania (z przechodniego na rozkładowe) wedle uznania.2 łazienki i uzgodniony ze wspólnota mieszkaniową projekt 2 wejścia może umożliwić podział mieszkania np pod wynajem 2-ch lokali.

Zapraszam na prezentację .
Dorota tel:533 620 660

Other information

  • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Szpital, Rzeka, Uczelnia, Park, Sklep, Fitnes, Apteka, Bank, Hala sportowa, Bar, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Żłobek, Kościół, Przedszkole
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Autostrada, PKS, Kolej

Map

Contact

DOROTA KOŁT

DOROTA KOŁT

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
533620660
E-mail:
dorotak@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.