Gdynia

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
339 000 PLN
Cena za m2
8 268,29 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Dostępne od
2019-08-19
Numer oferty
2069/7406/OMS

Description of property

Mieszkanie jedno pokojowe, z możliwością łatwego przekształcenia w dwupokojowe w razie takiej potrzeby. Jest to możliwe dzięki przekształceniu obecnej kuchni w pokój osoby i dołączenie aneksu kuchennego do obecnego salonu. Mieszkanie znajduje się na Płycie Redłowskiej na ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej. Lokalizacja ta daje możliwość szybkiego dojścia do brzegu morza. Mieszkanie znajduje się również w promieniu zaledwie 3 km od centrum Gdyni oraz jego najbardziej reprezentatywnej części. W okolicy znajdują się liczne sklepy, apteki, stacje mevo, niedaleko znajduje się również szkoła podstawowa, jak i gdyńskie III i VI liceum ogólnokształcące.

Koszt utrzymania mieszkania jest bardzo niski. Opłaty czynszowe wynoszą 310 zł latem i 450 zł zimą. Mieszkanie jest nasłonecznione przez cały dzień dzięki wystawie okien na stronę wschodnio-południową. Do ceny mieszkania wliczone są wszystkie zamieszczone na zdjęciach meble, dzięki czemu można uniknąć opłat na początku.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. W budynku zainstalowana jest winda. Do mieszkania przynależy również piwnica, jak i balkon.


Zapraszam na prezentacje.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Robert Szczepkowski - Nieruchomości Apartament
tel. 508 33 22 48
Numer oferty w biurze: 2069/7406/OMS

Other information

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Map

Contact

ROBERT SZCZEPKOWSKI

ROBERT SZCZEPKOWSKI

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
508332248
Email:
roberts@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.