Wrocław

Nadodrze

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
340 000 PLN
Cena za m2
7 147,36 PLN
Powierzchnia
47,57 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Czynsz administracyjny
350 PLN
Dostępne od
2020-01-31
Numer oferty
2792/7406/OMS

Description of property

Dorota tel:533 620 660

Proponuję sprzedaż 2-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze w kamienicy, zlokalizowanej we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, w okolicy Nadodrza.

Mieszkanie rozkładowe, składające się z :
- 2 pokoi (18 m2 i 15 m2),
- aneks kuchenny wydzielony w części przedpokoju 4 m2
- łazienka 3m2.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie przeszło remont, instalacji , stolarki okiennej oraz drzwiowej, łazienki. Ewentualne nakłady związane z mieszkaniem to odświeżenie powierzchni ściennych (mieszkanie obecnie wynajmowane). Pokoje - ruchome wyposażenie - umeblowane. Aneks kuchenny - meble w zabudowie częściowe wyposażenie w sprzęt AGD (płyta, lodówka, zmywarka) i łazienka – nowoczesna glazura, z białą ceramiką, prysznicem.

Stan techniczny oraz konstrukcyjny budynku dobry – kamienica z cegły z 1935 roku,elewacja pełna, wszelkie prace związane z eksploatacją nieruchomości dokonywane na bieżąco, dach po remoncie, planowany remont balkonów. Możliwość parkowania pod budynkiem.

Strefa charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą komunikacją zbiorową - przystanek tramwajowy oraz autobusowy w niedalekim położeniu nieruchomości. Do większego punktu przesiadkowego zlokalizowanego na Nadodrzu, spacer zajmuje około 10 min, bezpośrednie połączenia z każdą częścią miasta.

W najbliższym otoczeniu budynku znajdziemy liczne punkty handlowo – usługowe (Leclerc) obiekty gastronomiczne, placówki oświatowe, strefy zieleni i rekreacji – wały nadodrzańskie.

Czynsz : ok. 350 zł (czynsz + f.remontowy) ; ogrzewanie gazowe

Nieruchomość idealna jako własne lokum dla pary bądź jako inwestycja pod wynajem.

Other information

  • Dostępne w okolicy: Szpital, Szkoła, Fitnes, Park, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Przedszkole, Rzeka
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Tramwaj

Map

Contact

DOROTA KOŁT

DOROTA KOŁT

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
533620660
Email:
dorotak@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.