Wrocław

Kozia

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
320 000 PLN
Cena za m2
6 153,85 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2009
Numer oferty
2224/7406/OMS

Description of property

Polecam mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej, o powierzchni 52m2 (plus 4 m2 komórki na parterze). 2 pokoje na 3. piętrze w budynku z 2009 roku bez windy. Mieszkanie składa się
z małego przedpokoju, garderoby, osobnej (nie otwartej) kuchni, łazienki (wanna), dużego salonu i mniejszej sypialni.

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, jasne - okna z 3 stron (salon- na zachód, sypialnia i łazienka - na północ, kuchnia - na wschód). Niewielki balkon. Nieumeblowane poza meblami kuchennymi i szafą na wymiar w przedpokoju. Częściowo skosy (mieszkanie pod dachem, dach docieplany), ale nie ograniczają ustawności i dodają klimatu. Panele podłogowe. Ogrzewanie gaz (piec dwufunkcyjny), w planach podciągnięcie centralnego. Opłaty do wspólnoty ok. 320 PLN/mies.

Boczna spokojna ulica, dużo zieleni (od strony sypialni sady i łąki aż do Odry), w okolicy sporo miejsc parkingowych, dobra infrastruktura szkolno-handlowo-usługowa, w pobliżu przystanek z kilkoma liniami autobusowymi i wjazd na obwodnicę.

Centrum miasta to to nie jest, ale dla amatorów spokojnego życia w przyjemnych okolicznościach przyrody - jak znalazł.

Cena do negocjacji - mieszkanie jest do odświeżenia, jeśli ktoś będzie chciał bez remontu (bo np. chce sam je odmalować), to od razu minus 10 000. Agnieszka tel.504268574

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.