Wrocław

Ołtaszyn

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
7 388,89 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1999/7406/OMS

Description of property

Polecam mieszkanie słoneczne cały dzień, południowo-zachodnie, 2 piętro - ostatnie - (nad mieszkaniem ,,strych,, - pustka ok 1 metra wysokości) powierzchnia całego mieszkania to 54 m2, składa się z 3 pokoi w tym salon połączony z kuchnią, łazienką WC oraz balkonem. Do mieszkanie przynależna jest piwnica o powierzchni 4m2. Ogłoszenie obejmuje także miejsce postojowe o powierzchni 16m2 w 6-stanowiskowym garażu podziemnym. W oknach zamontowane są rolety zewnętrzne elektryczne. Dwa lata temu przeszło gruntowny remont.
Dzielnica spokojna, sąsiedzi niekonfliktowi. Budynek posiada 12 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy - gabinet kosmetyczny. W okolicy biedronka, lidl i osiedlowy warzywniak oraz duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci.
Na wyposażeniu mieszkania zostają 3 szafy wnękowe, meble kuchenne. Mieszkanie jest praktycznie do zamieszkania od razu po uzupełnieniu kilku detali wg własnego uznania.
Czynsz ze wszystkimi zaliczkami dla 3-osobowej rodziny wraz z funduszem remontowym to 700 zł. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.
W budynku ogrzewanie gazowe - własny piec umieszczony w piwnicy. Mieszkańcy ustalają kiedy chcą grzać w mieszkaniach piecem gazowym umieszczonym w kotłowni.
Agnieszka tel.504268574

Map

Contact

KRZYSZTOF MADERA

KRZYSZTOF MADERA

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
570830505
Email:
krzysztofm@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.