Gdynia

Grabówek, Wojciecha Surmana

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
8 500,85 PLN
Powierzchnia
58,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Czynsz administracyjny
354 PLN
Dostępne od
2019-10-30
Numer oferty
2102/7406/OMS

Description of property

Do kupienia mieszkanie na pograniczu ulic Kołłątaja i Surmana w Gdyni, w kameralnej, zadbanej czteropiętrowej kamienicy. Lokalizacja w centrum Grabówka, tuż obok ulicy Morskiej.

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzą 2 duże pokoje – sypialnia i salon oraz oddzielna otwarta kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon francuski. Do kuchni przynależy również spiżarka. Oprócz tego w cenie mieszkania są też dwie piwnice.
Mieszkanie jest dwustronne, południowo-zachodnie. Duże okna wprowadzają do niego sporą ilość światła. Mieszkanie jest bardzo wysokie. Pierwotna wysokość sufitów to 3,5 m, jednak obecnie znajdują się w nim wykonane podwieszenia. W celu zwiększenia powierzchni lokalu można wykorzystać ten fakt i wykonać antresole.

Mieszkanie jest ogrzewane poprzez kominek, który doprowadza ciepło do różnych miejsc w mieszkaniu. W zimę wspomagają go też grzejniki elektryczne. Oprócz tego klatka schodowa została ostatnio wyposażona w rury CO i C.W.U, dzięki czemu w ramach potrzeby można się również podpiąć do zainstalowanej tam instalacji.

W kamienicy planowane jest też zamontowanie widny.
Przed kamienicą znajduje się parking dla mieszkańców. W okolicy nie ma dużego ruchu dzięki czemu zawsze znajdzie się na nim miejsce.
Lokalizacja lokalu korzysta zarówno pod względem mieszkalnym jak i inwestycyjnym. Wokół mieszczą się bowiem liczne szkoły na czele z Uniwersytetem Morskim.

Zapraszamy na prezentację.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Robert Szczepkowski - Nieruchomości Apartament
tel. 508 33 22 48
Numer oferty w biurze: 2102/7406/OMS

Other information

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Uczelnia, Sklep, Hala sportowa, Plac zabaw, Apteka, Kościół, Las
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Trolejbus, Autobus

Map

Contact

ROBERT SZCZEPKOWSKI

ROBERT SZCZEPKOWSKI

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
508332248
Email:
roberts@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.