Wrocław

Wrocław-Śródmieście

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
595 000 PLN
Cena za m2
9 276,58 PLN
Powierzchnia
64,14 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
2205/7406/OMS

Description of property

Polecam na sprzedaż klimatyczne i wyjątkowe mieszkanie na Sępolnie. To dwupoziomowa adaptacja strychu z oddzielnym pokojem na antresoli, ponad 110 m2 liczone po podłodze (64,14 m2 wg KW). Dodatkowo posiada bardzo obszerną piwnicę. Jest to lokum o podwyższonym standardzie, po remoncie, z wyposażoną kuchnią - gotowe do zamieszkania od zaraz.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi/sypialni, jasnej łazienki, otwartej kuchni z jadalnią, spiżarnią i funkcjonalnym barkiem oraz otwartego salonu. Na antresoli korytarz i dodatkowy pokój/sypialnia z obszerną garderobą.

Kuchnia jest w pełni funkcjonalna, sprzęt z 2017 roku: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka. W mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe, zainstalowany jest nowoczesny i oszczędny piec dwufunkcyjny.
Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku (wschód i zachód). Agnieszka tel.504268574

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.