Wrocław

Wrocław-Stare Miasto, Nożownicza

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
594 000 PLN
Cena za m2
8 485,71 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1880
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
2516/7406/OMS

Description of property

Polecam mieszkanie w Kamienicy Pod Złotym Lichtarzem z ok. 1880 r. Położone na rogu ul. Nożowniczej i Odrzańskiej. Kamienica w dobrym stanie, prężnie działająca wspólnota, pięknie zachowana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, całkowity metraż to 70 m2. Składa się z dwóch dużych pokoi (ok. 20m2 każdy), salonu połączonego z kuchnią, przestronnego holu, łazienki i pomieszczenia gospodarczego pełniącego obecnie funkcję pralni (możliwość przywrócenia pierwotnej funkcji, czyli osobnego WC, lub adaptacji na spiżarkę). Mieszkanie odświeżone w zeszłym roku, pomalowane, wymieniona instalacja gazowa, wodna i elektryczna, nowa kuchnia i łazienka. Na podłogach oryginalny parkiet. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (w budynku nie ma windy), dzięki czemu, pomimo ścisłej zabudowy Starego Miasta, jest ładnie doświetlone. Mieszkanie daje spore możliwości aranżacyjne, istnieje techniczna możliwość wydzielenia dodatkowego osobnego pokoju z salonu lub podziału całości na dwa mieszkania. To idealna opcja dla ludzi chcących mieszkać w miejscu z klimatem i czerpać garściami z możliwości, jakie daje mieszkanie w Rynku :).

Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 8m2). Istnieje możliwość parkowania samochodu w podwórzu oraz pozostawienia rowerów na wewnętrznym zamykanym patio.
Zapraszam na prezentację Agnieszka 504268574

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.