Wrocław

Gądów Mały

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
449 000 PLN
Cena za m2
6 458,33 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1982
Czynsz administracyjny
750 PLN
Numer oferty
1795/7406/OMS

Description of property

Sprzedam trzypokojowe przestronne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w niskim czterokondygnacyjnym budynku, ocieplonym, bez windy i zsypu. Administratorem budynku jest SM Piast.
Mieszkanie to jest położone przy ul. Horbaczewskiego w bardzo bliskiej odległości od szkoły, przedszkola, przychodni, parku Zachodniego, licznych sklepów – w tym tuż przy domu handlowym Astra. Niedaleko od mieszkania przebiega obwodnica Śródmiejska, a w jego pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe, ciche - po dwa mieszkania na każdej z kondygnacji budynku. Okna z trzech stron budynku. Do mieszkania doprowadzone media teleinformatyczne. Instalacja elektryczna - miedziana. W łazience i WC po remoncie wymieniono rury instalacji wodnej i CO – na miedziane. Ponadto mieszkanie posiada przedpokój, dodatkowe pomieszczenie (typu garderobianego), duży balkon – loggie, a do mieszkania przynależy także komórka piwniczna. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do kontaktu- Paweł 570 653 030

Map

Contact

PAWEŁ AKSAMIT

PAWEŁ AKSAMIT

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
570653030
Email:
pawela@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.