Wrocław

Wrocław-Śródmieście, Mikołaja Reja

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
660 000 PLN
Cena za m2
8 250 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1900
Numer oferty
2283/7406/OMS

Description of property

Polecam mieszkanie w kamienicy, Śródmieście. 80 m2.4 kondygnacyjna kamienica znajduje się w cichej części ulicy Reja, przy ogródkach działkowych. Wspólnota mieszkaniowa liczy zaledwie 11 mieszkań. Mieszkanie na wysokim parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i dużego przedpokoju.Pokoje od ulicy maja łukowe okna z szybami antywłamaniowymi, okno kuchenne, oraz okno + balkon od podwórza zaopatrzone są w rolety zewnętrzne. Wszystkie okna uzupełniają szerokie, dębowe parapety.W kuchni znajdują się 2 okna, meble kuchenne w zabudowie, + wydzielona część jadalniana.Łazienka z dużym, wygodnym prysznicem oraz małym oknem. Ogrzewanie podłogowe + grzejnik.W mieszkaniu, po likwidacji pieców węglowych, zainstalowano nowoczesny system ogrzewania : ogrzewacze akumulacyjne, (instalacja elektryczna dwutaryfowa). W każdym pokoju znajduje się grzejnik z własnym termostatem, pozwala to na ustawienie dowolnej temperatury w każdym pokoju.Opłaty za mieszkanie 80m2: czynsz (z funduszem remontowym) 340 pln, średnie miesięczne opłaty za prąd 240 pln.Na uwagę zasługuje fakt, że podczas upalnych letnich dni w mieszkaniu panuje przyjemny chłód.

W pobliżu znajdują się: Galeria Grunwaldzka, uczelnie wyższe, park Szczytnicki, komunikacja miejska.Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.Agnieszka tel.504268574

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.