Barcin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
170 000 PLN
Powierzchnia
141,50 m2
Powierzchnia działki
1 500 m2
Liczba pokoi
6
Rynek
Wtórny
Numer oferty
105/7406/ODS

Opis nieruchomości

Kontakt Ewa 696-909-403 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu ( stan surowy otwarty) jednorodzinnego, parterowego z poddaszem użytkowym typy Wezyr 2G na działce o powierzchni 1500m2 w Wolicach. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Ta propozycja zachwyca prostą, elegancką bryłą z dwuspadowym dachem oraz dużym, dwustanowiskowym garażem. W projekcie przewidziano atrakcyjną przestrzeń, sprzyjającą wypoczynkowi na świeżym powietrzu; zaplanowano wygodny taras naziemny oraz kameralny balkon, wznoszący się tuż nad nim.
Układ pomieszczeń domu Wezyr II 2 G zaprojektowano z myślą o komforcie pięcio-, sześcioosobowej rodziny. Cechą charakterystyczną tego projektu jest zredukowana komunikacja na rzecz jak największej przestrzeni mieszkalnej. Do wnętrza prowadzi wiatrołap, połączony z garażem. Na tyłach garażu wydzielono dwa pomieszczenia gospodarcze; w tym jedno przeznaczone na kotłownię. Po opuszczeniu sieni znajdziemy się w holu, gdzie ulokowano toaletę, schody na poddasze oraz gabinet. Główną część parteru i zarazem serce całego domu stanowi otwarty, reprezentacyjny salon, połączony z jadalnią oraz kuchnią. Ta ostatnia została zaopatrzona w wyjście prowadzące wprost do holu. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków, w tym wnoszenie zakupów.
Na poddaszu znajdują się prywatne pokoje domowników. Wydzielono tutaj cztery przestronne, komfortowe sypialnie. Znajdujący się nad garażem apartament rodziców posiada własną łazienkę oraz garderobę. Druga, obszerna łazienka jest dostępna dla wszystkich domowników wprost z holu. Jej powierzchnia pozwala na urządzenie w tym miejscu komfortowego pokoju kąpielowego. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Mapa

Kontakt

EWA KWIATKOWSKA

EWA KWIATKOWSKA

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
696909403
Email:
ewak@nieruchomosci-apartament.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Joanna Erszkowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Erszkowicz z siedzibą przy Poznańska 27/1, 85-129 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joannam@nieruchomosci-apartament.pl… czytaj więcej