Janikowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
342 m2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Szeregowy
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
121/7406/ODS

Opis nieruchomości

KONTAKT JOANNA 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży piętrowego segmentu mieszkalnego o powierzchni 200m2 na osiedlu mieszkaniowym w Janikowie. Dom jest posadowiony na działce 342 m2.
Na parterze o powierzchni 72,40 m2 jest część handlowa, którą można zaadaptować na 2 mieszkania - kawalerkę i mieszkanie 2 - pokojowe. Założono instalację elektryczną, doprowadzono media, ciepło, na ścianach są tynki.
Na piętrze jest powierzchnia mieszkalna - 85 m2, na którą składają się 2 mieszkania 2- pokojowe z otwartą kuchnią i łazienką. Piętro do zamieszkania po pracach wykończeniowych. Na 2 piętrze jest 3 - pokojowe mieszkanie. Każde mieszkanie posiada taras, jest opomiarowane, z z licznikami i mediami.
Ocieplony dach pokryto dachówką ceramiczną, jest garaż dla 2 samochodów.
Dom jest wart polecenia ze względu na dobrą lokalizację - wokół pełna infrastruktura osiedlowa- są szkoły, placówki handlowe i usługowe, targowisko, tereny rekreacyjne.
Zapraszam na prezentację Joanna 660 244 424
Nasze biuro pomaga w załatwianiu formalności związanych z zakupem nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

JOANNA SZARAPANOWSKA

JOANNA SZARAPANOWSKA

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
660244424
Email:
joannas@nieruchomosci-apartament.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Joanna Erszkowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Erszkowicz z siedzibą przy Poznańska 27/1, 85-129 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joannam@nieruchomosci-apartament.pl… czytaj więcej