Łabiszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 060 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
1 524 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
203/7406/OGS

Opis nieruchomości

Kontakt: Ewa 696-909-403
Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1524m2 w Łabiszynie. Działka położona w pięknej, cichej i spokojnej okolicy. Główna szosa asfaltowa jest zaledwie 200 m od działki. W najbliższej okolicy znajduje się rzeka Noteć. Jest to wymarzone miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój, z dala od miejskiego gwaru.
Zapraszam na prezentację.
Kontakt: Ewa 696-909-403

Pomagamy bezpłatnie w załatwianiu wszystkich formalności związanych z zakupem nieruchomości
UWAGA!!!
Biuro posiada własnych doradców finansowych pomagających bezpłatnie w uzyskaniu preferencyjnych kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

EWA KWIATKOWSKA

EWA KWIATKOWSKA

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Mobile:
696909403
Email:
ewak@nieruchomosci-apartament.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Joanna Erszkowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Erszkowicz z siedzibą przy Poznańska 27/1, 85-129 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joannam@nieruchomosci-apartament.pl… czytaj więcej