Jastrzębia Góra

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 290 000 PLN
Powierzchnia
307 m2
Powierzchnia działki
656 m2
Liczba pokoi
12
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2018
Numer oferty
548/7406/ODS

Description of property

Oferujemy na sprzedaż bardzo dochodowy kompleks nowowybudowanych klimatycznych i niepowtarzalnych domów apartamentowych z bala okrągłego (jedyne w okolicy) położonych w Jastrzębiej Górze z widokiem na latarnię morską w Rozewiu i w bliskiej odległości do morza (tylko 700m), sklepów i centrum Jastrzębiej Góry (Dom Whisky, Coctail Bar Max, Dyskoteka ARA). Sprzedaż jako gotowy biznes, bardzo dochodowy z szybkim zwrotem max 6 lat przy sprawnym zarządzaniu.


Ośrodek składa się z dwóch budynków całorocznych w zabudowie bliźniaczej - 4 duże domki po 65m2 każdy (7-8 osobowe) + domek 35m2 (4 osobowy) + domek narzędziowy. Domy ogrzewane - niski koszt, możliwość sterowania poprzez aplikację z telefonu.


Wszystkie domy sprzedawane z kompletnym wyposażeniem w cenie. Cały obiekt jest w pełni zagospodarowany i zorganizowany na przyjecie gości. Dodatkowo alarm + monitoring + wifi


Do dyspozycji gości obiekt dodatkowo posiada drewnianą balię (z jacuzzi), saunę, wiatę biesiadną (stoły, ławki, karaoke, rzutki, grill, gry integracyjne), plac zabaw dla dzieci. Powyższe oraz klimat nieruchomości cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gości i przeważa o wybraniu naszego obiektu.


W sezonie wakacyjnym (koniec czerwca, lipiec, sierpień), majówka, Boże Ciało, Wielkanoc, długie weekendy, Sylwester oraz głównie weekendy pomiędzy majówką i czerwcem pełne obłożenie. Sezon jeszcze przedłuża się o wrzesień i połowę października. Szczegóły typu dochód, opodatkowanie (obiekt spełnia wymogi karty podatkowej!), koszty utrzymania itp. zapraszam do osobistego kontaktu.


Domki wymagają bardzo mało zaangażowania oraz o wiele mniejszej inwestycji w zakup w stosunku do pensjonatów lub podobnych tego typu obiektów przy zachowaniu podobnego dochodu, a także generują bardzo niskie koszty utrzymania i eksploatacji.


Co ważne cały obiekt przyłączony jest do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej dzięki czemu nie ma szamba.


Jastrzębia Góra jak żadna inna miejscowość w bliskiej i dalszej okolicy, gwarantuje pewność obłożenia.


Po zakupie chętnie pomożemy w sprawnym zarządzaniu.


Dla podejrzliwych, powodem sprzedaży nie jest brak dochodowości obiektu, ani żadne problemy.


Nieruchomość czysta, wolna od obciążeń
Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Other information

  • Materiał: Drewno
  • Dostępne w okolicy: Morze
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Map

Contact

MAGDALENA PUZIAK

MAGDALENA PUZIAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
508332465
Email:
magdalenap@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.