Jastrzębia Góra

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 390 000 PLN
Powierzchnia
307 m2
Powierzchnia działki
656 m2
Liczba pokoi
12
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2018
Numer oferty
548/7406/ODS

Description of property

Oferujemy na sprzedaż bardzo dochodowy kompleks klimatycznych domów apartamentowych z bala z 2018 roku. Nieruchomość w znajduje się w Jastrzębiej Górze, z widokiem na latarnię morską w Rozewiu i w bliskiej odległości do morza, sklepów i centrum. Sprzedaż jako gotowy biznes - inwestycja pod wynajem.
Ośrodek składa się z dwóch budynków całorocznych z bala okrągłego w zabudowie bliźniaczej - 4 duże domki po 65m2 każdy (7-8 osobowe) + domek 35m2 (4 osobowy) + domek narzędziowy.
Wszystkie domki sprzedawane z kompletnym wyposażeniem w cenie. Cały obiekt jest w pełni zagospodarowany i zorganizowany na przyjecie gości.
Do dyspozycji gosci obiekt dodatkowo posiada Melexa (do obwożenia w szczególności rodzin z dziećmi po okolicy w sezonie wakacyjnym oraz np. do plaży o łagodniejszym zejściu), drewnianą balię (z jacuzzi), saunę opalaną drewnem, wiatę biesiadną (karaoke, rzutki, grill, gry integracyjne), plac zabaw dla dzieci. Powyższe cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem gości i przekłada się na obłożenie.
W sezonie wakacyjnym, majówka, Boże Ciało, Wielkanoc oraz weekendy pomiędzy majówką i czerwcem pełne obłożenie. Sezon jeszcze przedłuża się o wrzesień. Ośrodek posiada już rezerwację także na Sylwestra 2019 r. Szczegóły typu dochód, opodatkowanie, koszty utrzymania, stopa zwrotu - dla zainyeresowanych klientów.
Domki wymagają bardzo mało zaangażowania w stosunku do pensjonatów lub podobnych obiektów oraz generują bardzo niskie koszty utrzymania i eksploatacji.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Other information

  • Materiał: Drewno
  • Dostępne w okolicy: Morze
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Map

Contact

MAGDALENA PUZIAK

MAGDALENA PUZIAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
508332465
Email:
magdalenap@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.