Bydgoszcz

Kapuściska

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
1 632,65 PLN
Powierzchnia
245 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
2018
Dostępne od
2020-03-03
Numer oferty
75/7406/OLS

Description of property

NAJLEPSZA INWESTYCJA
v v
właściwy człowiek dopasowana nieruchomość
Proponujemy inwestycje w oba te obszar.

Tu proponujemy bardzo dobrą inwestycję w nieruchomość komercyjną. Dochodowa inwestycja. Całość składa się z głównej hali w wielkości ok 150m2 i funkcjonalnego zaplecza w pełni przygotowanego pod biura socjal itp. w zależności jakie kto zaplanuje przeznaczenie przedmiotowego obiektu Całość jest zadbana i utrzymywana w bardzo dobrej kondycji, jest to prawie nowy obiekt. Usytuowanie obiektu w strukturach dużego osiedla i właściwie bliskość wszystkiego daje gwarancje dobrego prosperowania i bycia widocznym.Budynek posadowiony jest na działce miejskiej przy dzierżawie ok 1700 zł/miesiąc. Istnieje możliwość (kontynuacja) podnajęcia części działki, co pokrywa koszty dzierżawy. Dzierżawę odnawia się co 10 lat.
Przy finansowaniu kredytowym polecamy opracowanie biznes planu, który powstaje na bazie aktualnych wskaźnikach makroekonomicznych i prognozach rozwoju rynku najmu. Taki dokument ułatwia otrzymanie kredytu i obrazuje przebieg planowanych nakładów i przychodów - stanowi swoisty plan zarządzania majątkiem. POMYŚL ! - to trzeba zobaczyć.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Maciej Brzeski tel. 798339773

Map

Contact

MACIEJ BRZESKI

MACIEJ BRZESKI

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
798339773
E-mail:
maciejb@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.