Wrocław

Klecina, Wałbrzyska

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
850 000 PLN
Cena za m2
12 143 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2005
Numer oferty
60/7406/OLS

Description of property

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Witam!!!

Mam do zaoferowania Państwu na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowym na południu Wrocławia w centrum Kleciny. Dodatkowym przeznaczeniem lokalu jest działalność medyczna, handlowa/usługowa, gastronomiczna oraz medyczna. Lokal wyposażony jest w klimatyce, sieć komputerową, czujniki dymu, oświetlenie. Lokal ma zapewnione zaplecze sanitarne. Lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal jest wyposażony w biurka, krzesła, fotele.

Lokal znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym w bardzo dobrym i widocznym miejscu. Budynek w którym położona jest nieruchomość został wybudowany w 2005 roku. Nieruchomość znajduje się na bardzo dużym osiedlu z bardzo dużą liczbą klientów. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Lokal jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest możliwość podjechania wózkiem do lokalu przez specjalnie przystosowaną do tego rampę.

Lokal jest wyposażony we wszystkich instalacje w tym w między innymi w instalacje przeciw-pożarową, sprawną kanalizacje oraz klimatyzacje i wentylacje.

W okolicy znajduje się szkoły, przedszkola, centra handlowe Bielany Wrocławskie, komenda policja oraz liczne apteki i przychodnie.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje!!!

Other information

  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Map

Contact

MATEUSZ GASZAK

MATEUSZ GASZAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268499
Email:
mateuszg@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.