Wrocław

Wrocław-Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Cena za m2
300 PLN
Powierzchnia
6 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
59/7406/OLW

Opis nieruchomości

Aneta 696909401


Super okazja, Stare miasto.

Świetna okazja do inwestycji. Tylko u nas w biurze do wynajęcia wspaniały lokal o powierzchni 6m2 który jest usytuowany na parterze w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Lokal po remoncie. Dostępny od zaraz bez nakładów finansowych, wykończony z położonymi jasnymi kafelkami nadającymi pozytywną atmosferę. W skład lokalu przynależy także pomieszczenie gospodarcze. Nowe instalacje, remont wykonano z dużą starannością uwzględniając przy tym wentylacje. W najbliższym czasie będzie remontowana elewacja na budynku. Cena najmu 1800zł.

Mapa

Kontakt

ANETTA RING

ANETTA RING

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
696909401
Email:
anettar@nieruchomosci-apartament.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Joanna Erszkowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Erszkowicz z siedzibą przy Poznańska 27/1, 85-129 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joannam@nieruchomosci-apartament.pl… czytaj więcej