Strzelno

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
1 470 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Numer oferty
40/7406/OOS

Description of property

Kontakt Joanna 660 244 424
Zapraszam zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu gastronomicznego do zapoznania z ofertą sprzedaży dużego 300- metrowego domu z salą biesiadną, nowoczesnym zapleczem kuchennym i mieszkaniem.
Nieruchomość posadowiona jest na 1470- metrowej działce na którą prowadzą 2 niezależne wjazdy. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana.
Główna kondygnacja na którą prowadzi ładne wejście od frontu domu zajmuje sala biesiadna w której mieści się 60 gości. Wystrój sali odświeżony w tym roku zaprasza na uroczystości rodzinne i imprezy okolicznościowe.
Zaplecze kuchenne dysponuje zastawą stołową na 100 osób, w tym jest porcelana chodzieska. Kuchnia bardzo nowoczesna, bogato wyposażona w garnki, elektryczne patelnie, zmywarki, lodówki. W części gospodarczej jest biuro i strefa socjalna dla personelu zgodnie z wymaganiami.
Na 2 kondygnacji znajduje się 80- metrowe mieszkanie, składające się kuchni z 30- metrowym salonem, 3 sypialni, łazienki, balkonu.
Na najniższym poziomie jest magazyn oraz pomieszczenia pomocnicze, a w podwórzu spore pomieszczenie z kuchnią i łazienką do wykorzystania jako oddzielne małe mieszkanie oraz garaż dwustanowiskowy.
Wjazd na posesję jest wyłożony kostką, tutaj znajduje się plac zabaw dla dzieci.
Nieruchomość ma 2 ujęcia wody, miejską kanalizację, ogrzewanie gazowe, uzdatniacz wody pitnej.
Urokowi posesji dodają piękne, kute ręcznie balustrady. Nieruchomość jest starannie utrzymana, gotowa do prowadzenia działalności.
Proszę o telefon w sprawie kontaktu z właścicielami i oglądania ciekawego obiektu dobrze zlokalizowanego w Strzelnie.
Joanna Szarapanowska Biuro Apartament 660 244 424

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

JOANNA ERSZKOWICZ

JOANNA ERSZKOWICZ

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
608894800
E-mail:
joannam@nieruchomosci-apartament.pl
License number:
14556

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.