Wrocław

Wrocław-Krzyki

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
200 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Blok
Numer oferty
23/7406/OOS

Description of property

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Witam!!!

Mam do zaoferowania Państwu na sprzedaż 10 miejsc postojowych, znajdujących się w wielostanowiskowym garażu podziemnym na nowym osiedlu niedaleko centrum Wrocławia - na Krzykach. Miejsca postojowe są zlokalizowane w miejscu, gdzie w pobliżu osiedla nie ma dostępnych do parkowania dróg osiedlowych, czy ogólnodostępnych parkingów, co utrudnia zaparkowanie samochodu o dowolnej porze dnia, wnioskując - popyt przewyższa podaż, a co za tym idzie - w tak ograniczonej puli miejsc postojowych - stanowisko parkingowe może na siebie zarobić. Również w takiej sytuacji dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba się martwić o znalezienie lokatora - jak w przypadku wynajęcia mieszkania, ponieważ to właściciele samochodów martwią się o to, gdzie je zaparkują.

Powierzchnia garażu to 140mkw. Garaż jest w pełni oświetlony oraz monitorowany. Garaż znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Koszty utrzymania 1 miejsca postojowego do zarządcy to kwota 96 złoty miesięcznie. Ponadto do każdego miejsca postojowego jest przydzielony pilot do otwierania bramy.

Warto zaznaczyć, że miejsca postojowe, to aktualnie jak najbardziej dochodowa inwestycja o średnim stopniu ryzyka, dająca szanse na nieco większą stopę zwrotu niż wynajem mieszkania - przykładowo, przy wynajmowaniu miejsca postojowego istnieje mniejsze ryzyko zniszczenia inwestycji oraz ograniczone ryzyko braku czynszu najmu, w przeciwieństwie do wynajmowania mieszkania, gdzie lokatorzy mogą dostarczać kłopotów, a eksmisja niechcianych lokatorów jest procesem skomplikowanym i długim.

Odnośnie zysku dotyczącego wynajmowania miejsc postojowych, to rentowność netto takiej inwestycji w dobrej lokalizacji wyniesie od 6 do 7,2 % (zakładając nieprzerwaną ciągłość wynajmu), a okres zwrotu to około 7 –10 lat.

Map

Contact

MATEUSZ GASZAK

MATEUSZ GASZAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268499
Email:
mateuszg@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.