Wrocław

Wrocław-Krzyki

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
280 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Blok
Numer oferty
23/7406/OOS

Description of property

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Witam!!!

Mam do zaoferowania Państwu na sprzedaż miejsca postojowe znajdujące się w wielostanowiskowym garażu podziemnym na nowym osiedlu niedaleko centrum Wrocławia - na Krzykach. Miejsca postojowe są zlokalizowane w miejscu, gdzie w pobliżu osiedla nie ma dostępnych do parkowania dróg osiedlowych, czy ogólnodostępnych parkingów, co utrudnia zaparkowanie samochodu o dowolnej porze dnia, wnioskując - popyt przewyższa podaż, a co za tym idzie - w tak ograniczonej puli miejsc postojowych - stanowisko parkingowe może na siebie zarobić. Również w takiej sytuacji dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba się martwić o znalezienie lokatora - jak w przypadku wynajęcia mieszkania, ponieważ to właściciele samochodów martwią się o to, gdzie je zaparkują.

Powierzchnia garażu to aż 280mkw. Garaż jest w pełni oświetlony oraz monitorowany. Garaż znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Warto zaznaczyć, że miejsca postojowe, to aktualnie jak najbardziej dochodowa inwestycja o średnim stopniu ryzyka, dająca szanse na nieco większą stopę zwrotu niż wynajem mieszkania - przykładowo, przy wynajmowaniu miejsca postojowego istnieje mniejsze ryzyko zniszczenia inwestycji oraz ograniczone ryzyko braku czynszu najmu, w przeciwieństwie do wynajmowania mieszkania, gdzie lokatorzy mogą dostarczać kłopotów, a eksmisja niechcianych lokatorów jest procesem skomplikowanym i długim.

Odnośnie zysku dotyczącego wynajmowania miejsc postojowych, to rentowność netto takiej inwestycji w dobrej lokalizacji wyniesie od 6 do 7,2 % (zakładając nieprzerwaną ciągłość wynajmu), a okres zwrotu to około 7 –10 lat.

Map

Contact

MATEUSZ GASZAK

MATEUSZ GASZAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268499
Email:
mateuszg@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.