Szubin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
750 m2
Powierzchnia działki
4 000 m2
Numer oferty
9/7406/OOS

Description of property

KONTAKT JOANNA 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości pod Szubinem składającej się z zakładu mechaniki pojazdowej z wulkanizacją oraz dużego ładnego domu.
Całość posadowiona jest na działce o powierzchni około 4000 m2, która jest ogrodzona betonowym płotem i roślinami ozdobnymi. Wjazd na posesję jest utwardzony kostką dla samochodów ciężarowych.
Na parterze budynku głównego ( 250 m2 ) jest zakład mechaniki pojazdowej z wulkanizacją, istnieje możliwość kupna warsztatu z maszynami i towarem.
Na piętrze jest czynna restauracja, która obsługuje imprezy okolicznościowe do 70 osób oraz świadczy usługi cateringowe.
Na terenie posesji,na wydzielonej działce około 900m2 znajduje się duży, ładny dom mieszkalny 230 m2 z użytkowym poddaszem. Na parterze jest duży salon z kominkiem i ciekawie zaaranżowaną ceglaną ścianą, otwartą kuchnią połączoną z jadalnią, sypialnia i garderoba. W domu są 4 łazienki, pralnia i suszarnia. Poddasze to jedna, obszerna, dobrze zagospodarowana przestrzeń mieszkalna. Do domu przynależy garaż 50m2 , który może spełniać funkcje warsztatu.
Oferta jest skierowana do klientów biznesowych, lokalizacja zakładu w niedalekiej odległości od Bydgoszczy, trasy ekspresowej stwarza duże możliwosci prowadzenia i rozwoju działalności.
Zapraszam na prezentację i spotkanie z właścicielem nieruchomości. Joanna 660 244 424
Nasze biuro pomaga bezpłatnie w załatwianiu kredytu i innych formalności związanych z zakupem nieruchomości.

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

JOANNA ERSZKOWICZ

JOANNA ERSZKOWICZ

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
608894800
E-mail:
joannam@nieruchomosci-apartament.pl
License number:
14556

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.