Nieruchomości Apartament-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
M
S
Nowe Mieszkania
Powierzchnia
48.6 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1 / 4

Nowe Mieszkania

Mieszkanie
Sprzedaż
Poznańska, Bydgoszcz
mapa
275 000 PLN
275 000 PLN
275 000 PLN
5 660 PLN
48.6 m2
2
1 / 4
2018
Poznańska, Bydgoszcz
Wtórny
apartamentowiec
84909

Opis nieruchomości

Grochowska Magdalena 696909510
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nowa inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta łączy w sobie nowoczesność oraz nawiązania do otaczającej jej kamienicznej zabudowy. Bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki łączy szkło i cegłę, które nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. W budynku nie zapomniano także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach takich jak ogólnodostępne tarasy na dachu oraz parterze, ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżna winda oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony zostanie w klimatyzację, system inteligentnego zarządzania, drzwi antywłamaniowe oraz przestronny taras, balkon, wykusz lub loggię.
Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową, składa się z 4 kondygnacji nadziemnych . Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ulicy i ciągu komunikacyjnego. Część mieszkalna, to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, któe cechują się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.
Położenie, standard oraz układy mieszkań, z całą pewnością przyczynią się stworzenia własnej, niepowtarzalnej, przestrzeni życiowej każdego nabywcy, jednakże zakup apartamentu w tej lokalizacji to także znakomita inwestycja i lokata kapitału.
Termin realizacji inwestycji: II kw. 2018 r.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Magdalena Grochowska

ul. Poznańska 27 lok. 1
85-129 Bydgoszcz

275 000 PLN

To pole jest wymagane
Magdalena Grochowska
Telefon
phone