Wisznia Mała

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
380 000 PLN
Cena za m2
92,68 PLN
Powierzchnia działki
4 100 m2
Numer oferty
418/7406/OGS

Description of property

Oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 4100 m2 w Wiszni Małej. Według planu zagospodarowania można wytyczyć na niej działki budowlane. Działka znajduje się w pięknej, pełnej zieleni i spokojnej okolicy, idealna dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą jak również bliskie położenie większego miasta. Lokalizacja działki jest bardzo komfortowa ze względu na to, że nie słychać uciążliwego hałasu drogowego co znacznie uprzyjemnia mieszkanie w tej okolicy, a jednocześnie w ciągu zaledwie kilu minut można dostać się na drogę główną w kierunku Wrocławia, bądź Trzebnicy. Wjazd na drogę w odległości ok. 800 m. Niedaleko działki prąd i wodociąg (woda 5 m od działki). W tym roku zostanie doprowadzony gaz w odległości 100 m od działki.
*możliwość podziału na kilka działek

-odległość do Trzebnicy ok. 8km
-odległość do Wrocławia ok. 20km

Niedawno do użytku została oddana trasa S5 Poznań-Wrocław co jeszcze bardziej ułatwiło i przyspieszyło dojazd do Wrocławia.

Krzysztof 570830505

Map

Contact

KRZYSZTOF MADERA

KRZYSZTOF MADERA

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
570830505
Email:
krzysztofm@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.