Przesieka

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
25,45 PLN
Powierzchnia działki
16 500 m2
Ukształtowanie działki
Mocno nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
706/7406/OGS

Description of property

Dzień dobry

Sylwia
570 08 40 40

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Przesiece - w sercu Karkonoszy Dolinie Czerwienia, Podgórnej i Myi.

Działka o pow. 16500 m2 w nieregularnym kształcie z dostępem do drogi publicznej, utwardzonej, z drugiej strony publicznej, polnej. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako M (zabudowa mieszkaniowa) oraz z przewagą RZ (tereny rolne, otwarte tereny niezalesione). Klasa ziemi IV,VI, pastwiska, nieużytki.Dookoła nieliczne, rozproszone sąsiedztwo w niskiej zabudowie jednorodzinnej. Działka ma księgę wieczystą wspólną z innymi działkami - działka zostanie wyodrębniona na nową księgę. Poniżej link do nagrania działek. https://www.youtube.com/watch?v=RXQGHzjQUKs (do skopiowania)

Działka jest bardzo duża, pięknie położona, otoczona lasami. W pobliżu przebiegają dwa szlaki turystyczne - pieszy i rowerowy. W samej miejscowości niewątpliwą atrakcją jest Wodospad Podgórnej. W miejscowości udostępniono także punkt widokowy skąd rozpościera się panorama na Karkonosze oraz Kotlinę Jeleniogórską. Bliska odległość do Karpacza, Szklarskiej Poręby czy Jeleniej Góry czyni z Przesieki doskonałą bazę do zamieszkania.


Oferta na wyłączność.

Zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty
Sylwia 570 08 40 40

Other information

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Góry, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Map

Contact

ANETTA RING

ANETTA RING

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
696909401
E-mail:
anettar@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.