Nieruchomości Apartament-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

ODDZIAŁ WROCŁAW


ul. Legnicka 62b, pok.218
54-204 Wrocław

Kontakt:


•570-08-40-40 - Tomasz Dragun
tomaszd@nieruchomosci-apartament.pl


•570-83-05-05 - Katarzyna Gierczak
katarzynag@nieruchomosci-apartament.pl


WROCŁAW




•570-09-70-70 - Karolina Ignasiak
karolinai@nieruchomosci-apartament.pl




•570-32-50-50 - Katarzyna Kowalczyk
katarzynak@nieruchomosci-apartament.pl


•570-01-70-70 - Marta Majkrzak
martam@nieruchomosci-apartament.pl


WROCŁAW



•570-64-00-40 - Marta Pomykała
martap@nieruchomosci-apartament.pl





WROCŁAW





•570-65-30-30 - Natalia Reznychenko
nataliar@nieruchomosci-apartament.pl












Powrót do listy oddziałów