Szubin

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
4 200 000 PLN
Cena za m2
1 600 PLN
Powierzchnia
2 625 m2
Powierzchnia działki
16 419 m2
Rok budowy
2019
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
20/7406/OHS

Description of property

"..najlepsza inwestycja ?....
zawsze na pierwszym miejscu człowiek,
na drugim nieruchomości.."

proponujemy Państwu inwestycję w oba te obszary

Tu oferujemy Państwu nowy obiekt o standardzie klasy "A". Usytuowanie prezentowanej nieruchomości jest bardzo dobre z szybkim dostępem do S5. Obiekt budowany wg najnowszych trendów i standardów zaspakajający wymagania współczesnych właścicieli firm produkcyjnych czy też logistycznych.Hala wyposażona jest w bardzo obszerne zaplecze biurowo socjalne. W celu zminimalizowania kosztów eksploatacji zaprojektowano ogrzewanie gazowe i oświetlenie ledowe.
Nabywca może wykorzystać rzeczony obiekt wg własnego zamysłu, przeznaczenie było na produkcję spożywczą a więc spełnione są surowe normy i reżim wykonawczy. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum logistyczne znanej firmy o zasięgu ogólnopolskim. Duża działka gwarantuje swobodne manewrowanie zestawów typu TiR. Wyodrębniona strefa biurowa z osobnym wjazdem. Sąsiedztwo bocznicy - toru kolejowego. Kompletna dokumentacja projektowa i wszystkie dokumenty formalno-administracyjne.
Znakomita inwestycja
Zapraszamy do współpracy w prestiżowym otoczeniu i komfortowych warunkach. Wszystkie szczegółowe informacje przekażę na prezentacji.
Maciej Brzeski

W razie potrzeby oferujemy Państwu wykonanie "biznes planu dla nieruchomości", który może być wymagany przy realizacji inwestycji przy pomocy kredytu lub leasingu.

Contact

MACIEJ BRZESKI

MACIEJ BRZESKI

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
798339773
Email:
maciejb@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.