Piękna posiadłość i 6 ha ziemi.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 100 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 250 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Annowo
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 878915
  • Powierzchnia działki : 4 912 m2
  • Cena za m2 : 4 400 PLN

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w uroczym miejscu! Z linią brzegową rzeki!


Nieruchomość położona w miejscowości Annowo 10 km od Bydgoszczy. Przedmiot sprzedaży stanowią dwa budynki usytuowane na działce o powierzchni 4912m 2 , a także budynki gospodarcze oraz łąka o powierzchni 4,3 hektara, nieużytki o powierzchni 1,8 hektara.


Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 320m 2. Budynek jest ocieplony styropianem o grubości 20cm, dach pokryty dachówką ceramiczną, całość zabudowania jest podpiwniczona.

Parter to:

- salon 44m 2

- dwa pokoje po 17m 2

- kuchnia 16,4m 2

- jadalnia 16,4m 2

- łazienka 3,6m 2

- pomieszczenie gospodarcze 3m 2

Piętro to:

- sypialnia 29m 2 z dwoma garderobami,

- pokó 14m 2 , garderoby,

- łazienka.

Drugi to budynek parterowy o powierzchni 308m 2 ocieplony styropianem 12 cm. Przeznaczeniem zabudowy było prowadzenie działalności gospodarczej. W BUDYNKU WYDZIELONE SĄ POMIESZCZENIA MIESZKALNE! 

Cały budynek ogrzewany. Obecnie część została zaadoptowana na pomieszczenia mieszkalne pozostała stanowi powierzchnię gospodarczą.

Część mieszkalna to:

- aneks kuchenny 25 m,

- pokoju 20m,

- dwa pokoje 10m,

- łazienka oraz ubikacja.

Dodatkowo na działce znajduje się budynek 25m 2 z dotychczasowym przeznaczeniem jako woliera dla ptaków.

Zapraszam na prezentację aby przekonać się jak piękny widok roztacza się z okien domu!

 536-366-898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.