Bojano, Nowa inwestycja, Bliźniak

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż
459 000 PLN, Pow. 80 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bojano
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
693734
Powierzchnia działki:
175 m2
Cena za m2:
5737.50 PLN
Nowa inwestycja w niezwykłej lokalizacji !

Nieruchomość:
Nowo wybudowany bliźniak, gotowy do wprowadzenia się. Przedmiotem sprzedaży jest jeden z lokali w zabudowie bliźniaczej.  Pełnowymiarowe schody prowadzące z parteru, przez pierwsze piętro aż na poddasze (ok. 40m2 dodatkowej przestrzeni z której można wyodrębnić dodatkowo 2 pokoje i łazienkę.

Układ pomieszczeń:
Parter:
-przestronny salon z otwartą, jasną kuchnią (salon 21m2, kuchnia 7,88m2)
-przedsionek (2,76m2)
-WC (2,80m2)
Piętro:
-sypialnia (10m2)
-pokój (14,36m2)
-łazienka (4,20m2)
-korytarz (6m2)

W cenie ogrodzenie, brama wjazdowa przesuwna, kostka brukowa a także drewniany taras. Na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki.

Lokalizacja:
250m od ścisłego centrum, w jednej z cichych, bocznych uliczek to idealna lokalizacja. Wszystkie pożądane punkty usługowe w pobliżu.
Kameralna uliczka w samym centrum Bojana. Do dyspozycji mieszkańców każdego z lokali działka na wyłączność o pow. 175m2.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail