Tylko u Nas!!Dom w otoczeniu lasów i jezior!!!

lokalizacja: Borzestowska Huta

450 000 PLN

5 233 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT:
Filip Środecki
Tel. 662-035-771


Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 86m² położony w malowniczej miejscowości Borzestowska Huta, w gminie Chmielno na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego to miejsce idealne dla pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych.

W bliskiej okolicy znajduje się las oraz wiele jezior z pięknymi plażami.


Działka o powierzchni 1000 m² stanowi fantastyczną przestrzeń do zagospodarowania na ogród, altanę, czy miejsce do grillowania
 

. Poddasze wymaga wykończenia, ale posiada wszystkie niezbędne media, co daje właścicielom szerokie pole do działań i personalizacji przestrzeni.

Dodatkowo dom posiada instalację fotowoltaiczną o mocy 2,22kw co zapewnia niezależność energetyczną. 


Jeśli rozważają Państwo zakup nieruchomości z pomocą kredytu my również pomagamy go uzyskać !!!


KONTAKT
Filip Środecki
Tel. 662-035-771
filips@nieruchomosci-apartament.plKontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

FILIP ŚRODECKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.