Kamienica pod zabudowę mieszkaniową i usługi

Dom (Kamienica) na sprzedaż
3 990 000 PLN , Pow. 2 544,73 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
2 544,73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
30
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Rok budowy:
1960
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
224530
Powierzchnia działki:
1 749 m2
Cena za m2:
1 568 PLN
Oferta w naszym biurze!!!
Doskonała lokalizacja.
Budynek w tej chwili wykorzystywany jest na gabinety medyczne i biura. 
Nieruchomość składa się z:
- działki o pow. 1 749 m2
- budynek o pow. 2544,73m2 (1875,58 m2 + 669,15m2 piwnica)

Aktualnie nieruchomość wykorzystywana na cele biurowe, natomiast została wydana WZ pod zabudowę wielorodzinną i możliwość rozbudowy.

Piwnica: 669,15m2
Parter: 625m2
I Piętro: 625,58m2
II Piętro: 625

Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, ze stropodachem wentylowanym o konstrukcji szkieletowej żelbetowej. Wybudowany w latach 60-tych. Do nieruchomości są dwie klatki schodowe, dwie łazienki na każdym piętrze. W budynku znajduje się jedna winda towarowa.
Nieruchomość jest podłączona do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej oraz znajduje się przyłącze gazu. Ogrzewanie budynku gazowe - kotłownia w piwnicy.

- fundamenty: ławy i stropy fundamentowe żelbetowe
- szkielet: podciągi i słupy żelbetowe, wypełnienie szkieletu cegłą pełną ceramiczną
- ściany: zewnętrzne, osłonowe parteru I i II piętra z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej grubość murów 41cm, mury piwnic grubość 55cm
- stropodach- wentylowany: dach płaski, dwuspadowy, pokrycie papana lepiku. Płyty dachowe żelbetowe na płatwiach żelbetowych
- stropy: międzypiętrowe-płyty żelbetowe sześcioprzęsłowe, oparte na żebrach stropowych. Żebra pięcioprzęsłowe oparte na podciągach żelbetowych trzyprzęsłowych
- schody: żelbetowe
- tynki: cementowo-wapienne
- stolarka: okienna - PCV; drzwiowa - drzwi wejściowe oraz na klatki - PCV / drzwi do pomieszczeń typowe płycinowe
- ścianki działowe: z płyt gipsowych STG

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail