Dom całoroczny Niskie koszty utrzymania

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
99 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Bydgoszcz
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 213776
  • Powierzchnia działki : 350 m2
  • Cena za m2 : 2 475 PLN

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej DOMKU CAŁAROCZNEGO, usytuowanego w miejscowości SOLEC KUJAWSKI w odległości zaledwie 15km od Bydgoszczy. Działka rekreacyjna ROD o powierzchni 350 m2.

Na działce znajduje się zadbany domek murowany z betonu komórkowego o pow. ok. 40 m2.

Działka zagospodarowana wieloma krzewami, drzewkami ozdobnymi i owocowymi, Maliny, borówka amerykańska, jeżyna, winogrono, agrest, czarna porzeczka, aronia, pigwa, jabłoń, wiśnio - czereśnia, liczne zioła - lubczyk, mięta, szałwia, bazylia, jest miejsce wyznaczone na coroczne pomidory, dynię, cukinie, rośnie w tym sezonie jeszcze; pietruszka naciowa, szczaw i rukola. Drzewa i krzewy ozdobne to; liczne tuje, choinki, lilaki, małe krzewy ozdobne; pięciornik, rododendron, iglaste, wrzosy, trzmielina, tawułka, irga, bukszpany, róże - kilka odmian oraz byliny i kwiaty.

Przed domkiem znajduje się taras z miejscem na grilla oraz blaszany garaż na narzędzia ogrodowe.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:
- Salon z aneksem kuchennym
- Sypialnia
- Przepokój 
- Przedsionek
- Łazienka 

INFORMACJE DODATKOWE:
- Opłata roczna: około 300 zł
- Woda całorocznie - własny hydrofor
- Ogrzewanie - 2 letni piec C.O.
- Ogrzewanie wody - boiler elektryczny
- Wymieniono instalacje elektryczną na nową
- Budynek ocieplony - styropian grafitowy o grubości 10cm
- Dach -  papa termozgrzewalna oraz blachodachówkaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.