Dom całoroczny na kaszubach

lokalizacja: Chmieleniec

500 000 PLN

5 435 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom na Kaszubach.

Położony na uboczu wsi, wykończony, z istniejącymi instalacjami, gotowy do zamieszkania, całoroczny nowy dom z działką o powierzchni 2 003 m2. Dom piętrowy, na parterze 3 pokoje, kuchnia i łazienka oraz kotłownia/pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze 3 pokoje i łazienka. Wymiary zewnętrzne 8,8 x 5,5 m, plus dobudówka (kotłownia) o wymiarach 4 x 2,7 m.

Blisko sklepy, szkoła, apteki, fryzjer. Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową, 2 km do trasy S6, 20 km do Wejherowa, 22 km do Lęborka, 40 km do węzła z drogą S7 w Dąbrowie (obwodnica trójmiasta).
W pobliżu nieruchomości położone są inne działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną.

Idealny jako dom całoroczny, lub letniskowy.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Piotr Bebel, tel.: 728 767 962
piotr@nieruchomosci-apartament.pl
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BEBEL
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.