Urokliwy dom w stylu kaszubskim nieopodal jeziora

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
575 000 PLN , Pow. 90 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Częstocin
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
475550
Powierzchnia działki:
1 000 m2
Cena za m2:
6 389 PLN
533 850 700
NA SPRZEDAŻ!
Całoroczny dom drewniany o powierzchni 90m2, zbudowany na wzór kaszubskiej stodoły, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Częstocin. Dom znajduje się w odległości 50m od jeziora Połęczyńskiego, idąc bezpośrednio przez las z działki o powierzchni 1000m2. 
W skład domu wchodzą:
- przedsionek
- taras z zadaszeniem
- schowek na narzędzia z osobnym wejściem
- przestronny parter z wyjściem na taras
- dwa pomieszczenia na poddaszu

LOKALIZACJA
W pobliżu znajduje się wiele miejsc do wypoczynku jak i do aktywnego spędzania czasu, oprócz jeziora, rozległych lasów na Pojezierzu Kaszubskim i łąk, nieopodal znajduje się również trasa rowerowa, stadnina koni, hodowla owiec, punkt widokowy w Wierzycy oraz idealny na sezon zimowy - wyciąg narciarski w Trzepowie. Do Gdańska dojedziemy w 45 minut.
Zapraszam do obejrzenia domu oraz do kontaktu w razie pytań.

533 850 700
Roksana Polacka
Nieruchomości Apartament

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail