Dom w dobrej lokalizacji w Damasławku

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
334 000 PLN , Pow. 150 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Damasławek
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
323728
Powierzchnia działki:
612 m2
Cena za m2:
2 227 PLN
Przedstawiam dom z potencjałem w Damasławku.

Dom typu "klocek", na parterze znajdują się: dwa pokoje, kuchnia, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia; na piętrze trzy pokoje, kuchnia wraz ze spiżarnią, łazienka oraz wc.

 

Ponadto działka 612 mkw, na której znajduje się budynek gospodarczy (ok. 40mkw) oraz garaż.

 

Dom wymaga remontu, ale posiada duży potencjał oraz mieści się w dobrej lokalizacji. W miasteczku mamy szkoły, przedszkole, markety, ośrodek zdrowia, dom kultury, urząd gminy itp; jednocześnie zachowując spokój otoczenia.

Polecam i zapraszam na prezentację Ania 696-909-514


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail