Działka ROD w Drzewcach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
160 000 PLN, Pow. 387 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
387 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Drzewce
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
745101
Cena za m2:
413.44 PLN
KONTAKT 696-909-402

W ofercie sprzedaży przepiękna działka rekreacyjna w Drzewcach. Działka o powierzchni 387m2 z domkiem murowanym, ocieplonym 35m2.


W skład domku wchodzi:

- kuchnia
- łazienka
- salon
- duża sypialnia na piętrze
- dwa pomieszczenia gospodarcze na narzędzia
- piwnica
- taras


Na terenie działki przepiękny ogród na którym znajdziemy miedzy innymi kolekcje buków, kolekcje malin, kolekcje borówek, agrest, winogrona, ogórki, wiśnia, czereśnia. W ogrodzie nie brakuje również wielu pięknych kwiatów. Przy domku piękna drewniana altana z doprowadzeniem prądu i wody, oczko wodne z rybami. 

Ogrzewanie kominowe, prąd i woda cały rok !!

Chce zwrócić uwagę na wyposażenie działki które zostaje dla nowego właściciela , sprzęty takie jak zmywarka, dwie lodówki, kuchnia, meble pokojowe, łóżka, klimatyzacja, narzędzia, meble ogrodowe.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail