Kamienica w sercu Oliwy

lokalizacja: Gdańsk

1 534 000 PLN

16 319 PLN / m2

Opis nieruchomości

 


Kontakt: Sandra Budzyła 720 885 190


Duże mieszkanie 94 m2 z UDZIAŁAMI W GRUNCIE

- 4 pokoje
- osobna kuchnia
- pow. strychowa ok. 50 m2
- przestronna i sucha piwnica o pow. ok. 20 m2
- balkon
- na posesji można parkować auta
- klatka zabezpieczona domofonem
- ogrodzona działka o pow. 1199 m2
BUDYNEK:


mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1900 roku. Wykonano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Stan nieruchomości bardzo dobry. W 2021r. została odnowiona elewacja, przeprowadzony został remont dachu. Teren posesji jest zamknięty, z bramą wjazdową dla samochodów mieszkańców. Kamienica stylowa, wyremontowana. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka czysta, zadbana. W pobliżu nieruchomości znajdziemy również ogólnodostępne miejsca postojowe.


OKOLICA:


mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Oliwa - jednej z najbardziej pożądanych miejskich destynacji ze względu na swój niepowtarzalny klimat i całe mnóstwo ciekawych zakątków. Położone jest nieopodal Parku Oliwskiego i lasu. W okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły, poczta, apteki, restauracje, banki itp.


KOMUNIKACJA:


nieruchomość znajduje się w miejscu, które doskonale skomunikowane jest z resztą miasta. W niedalekiej odległości od nieruchomości położone są przystanki tramwajowe i autobusowe, z których dostaniemy się do wielu innych dzielnic Gdańska. Piesza wycieczka (nie dłuższa niż 5 minut) doprowadzi nas również do stacji SKM/PKP - Oliwa. Usytuowanie nieruchomości sprawia, że w szybki i łatwy sposób dostaniemy się też do Sopotu.


 


Zapraszam do poznania szczegółów podczas prezentacji.

Sandra Budzyła
Nieruchomości Apartament Odział Pomorski
Tel: 720 885 190
E-mail: sandrab@nieruchomosci-apartament.plKontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

SANDRA BUDZYŁA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.