Komfortowy, przestronny dom z parkingiem- Redłowo

Dom (Kamienica) na sprzedaż
2 999 990 PLN , Pow. 606 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
606 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
14
Lokalizacja:
Gdynia Redłowo , Legionów
Rok budowy:
2008
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
920217
Powierzchnia działki:
552 m2
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Komfortowy i przestronny dom z parkingiem w Gdyni - Radłowie

- prestiżowej dzielnicy graniczącej z Orłowem i sąsiadującej z Sopotem,
1000 metrów od plaży !!


DOM:
Budynek z 2008 r.(pow. zabudowy 160,3 m2 pow. użytkowa 465 m2), który powstał na działce narożnej (pow. działki 552m2 pow. całkowita 606 m2).

Ogromnym atutem domu jest jego przestronność, przemyślana struktura
- gdyż składa się z 4 niezależnych kondygnacji:


PODZIEMIE- powierzchnia użytkowa 124 m2
Na jego poziomie znajdziemy pokoje z łazienkami dla gości, siłownię, pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze. Dużym plusem jest fakt, iż podziemie posiada niezależne wejście z zewnątrz budynku.
Garaż w bryle budynku.
Dodatkowo zadaszona wiata.

WYSOKI PARTER- powierzchnia użytkowa 120,81 m2
Ten poziom posiada również oddzielne wejście do budynku. Po przekroczeniu progu wkraczamy na korytarz, z którego wchodzimy do osobnych pomieszczeń z łazienkami - i tu znajdziemy 5 pokoi i 4 łazienki.

I PIĘTRO- powierzchnia użytkowa 117 m2
Pierwsze piętro to powierzchnia zaprojektowana w formule open space - jest to apartament składający się z otwartego słonecznego salonu połączonego z kuchnia i dodatkową częścią wypoczynkową z wyjściem na loggię. Apartament to też biuro, sypialnia z garderobą i łazienka. Piękna otwarta przestrzeń jest widoczna już od wejścia do budynku.

II PIĘTRO- powierzchnia użytkowa 103 m2
Znajdziemy to piękny słoneczny apartament w które skład wchodzi: jasna, nowoczesna kuchnia, olbrzymi salon z pięknym, pionowym kominkiem w centrum części wypoczynkowej, oraz sypialnia, gabinet i łazienka. Z loggii podziwiamy piękne drzewa otaczające okolicę.

I i II piętro łączy samodzielna, przestronna i słoneczna klatka schodowa.

*** Dodatkowo:
Na posesji znajdują się olbrzymie drzewa iglaste oraz altanka. Przestrzeń ogrodu została zaaranżowana na miejsca postojowe (PARKING), ale dla osób pragnących trawy i krzewów to kwestia tylko zmiany aranżacji.


PLUSY - niewątpliwe zalety dla przyszłego Nabywcy:
* funkcjonalność
- kamienica z parkingiem /idealna na klinikę, biura, bezczynszowe apartamenty/
* doskonała lokalizacja
- posiada świetny dojazd z każdej części Trójmiasta i obwodnicy,
* swoboda i dostępność
- bliskość zarówno komunikacji ZKM, jak również kolejki SKM,
* 4 niezależne kondygnacje
- idealne mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, bądź powierzchnie dla kilku biznesów/
* oszczędność i łatwość zmiany aranżacji 
dzięki wykorzystaniu rozwiązania open space, wynikającego przede wszystkim z jego praktycyzmu, i możliwości elastycznej aranżacji dostępnej powierzchni. Dzięki temu możliwe jest stworzenie naprawdę niezwykłej przestrzeni. Tym atrakcyjniejszej, że pozwalającej w przyszłości na swobodniejszą ponowną aranżację. Bez konieczności dokonywania bardzo kosztownych, długotrwałych i skomplikowanych prac remontowych i budowlanych,
* bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa
m.in.: szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia itp. 
* wypoczynek i atrakcje 
- bliskość lasu, morza- kilkanaście minut spacerkiem przez las. W pobliżu znajduje się wiele terenów rekreacyjnych w tym : ścieżki rowerowe, plaża, bulwar nadmorski oraz Park Krajobrazowy.Serdecznie zapraszam na prezentację.
Paweł - Nieruchomości Apartament
tel. 573 214 201
Numer oferty w biurze:920217
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Nieprawidłowy adres E-mail