Kamienica w centrum Inowrocławia !! 256m2!!

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
700 000 PLN, Pow. 256 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
256 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Inowrocław
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
854323
Cena za m2:
2734.38 PLN
Na sprzedaż kamienica w centrum Inowrocławia !!!

Nieruchomość składa się z :

- działka o powierzchni 329m2
- całość podpiwniczona
- dwa murowane garaże
- podwórze

Kamienica jako jedne duże mieszkanie o powierzchni 250m2, jest możliwość wyodrębnienia na niezależne nieruchomości.


stan techniczny dobry, całe wyposażenie może zostać dla nowego właściciela !!!

zapraszam na prezentacjePrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail