Pensjonat 100m od plaży

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 500 000 PLN, Pow. 130 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
130 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Jastrzębia Góra , Klonowa
Rok budowy:
2020
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
396136
Powierzchnia działki:
1 000 m2
Cena za m2:
19230.77 PLN
Na sprzedaż nowo wybudowany pensjonat w Jastrzębiej Górze:


  • 100m do plaży;

  • 100m do głównego deptaka;

  • 6 pokoi z łazienkami i tarasami (lub balkonami);

  • komfortowe wykończenie;

  • pełne umeblowanie;

  • ogrzewanie gazowe (podłogowe)

  • duża działka

  • miejsca parkingowe


Dom:
Nieruchomość została wybudowana w 2020 roku. Powierzchnia użytkowa domu to 130 mkw. Pokoje są komfortowo wyposażone w pełne umeblowanie, z węzłem sanitarnym. Każdy pokój posiada balkon lub taras. Powierzchnia działki to 1000 mkw. 

Lokalizacja. 
Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 100m od plaży oraz 100m od głównego deptaka. Ta lokalizacja zapewnia pełne obłożenie w sezonie oraz duże poza nim. Urokliwość tego miejsca sprawia, że goście pensjonatu będą w pełni zadowoleni z pobytu i z chęcią do tego miejsca. 

Polecam przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą lokalizację i zapraszam na prezentację.

Oferuję pomoc w uzyskaniu idealnych warunków kredytowych, jak również skorzystania z preferencyjnych stawek u współpracującej z nami kancelarii notarialnej.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Maciej Rybakowski - Nieruchomości Apartament
tel. 798 857 364
Oferta nr 396136


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail