Pensjonat w Jastrzębiej Górze [700m od plaży!]

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 000 000 PLN , Pow. 390 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
390 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
17
Lokalizacja:
Jastrzębia Góra , Pucka
Rok budowy:
2002
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
465302
Powierzchnia działki:
1 000 m2
Cena za m2:
5 128 PLN
MONIKA LIPSKA
tel. 575 884 040

Oferta w naszym biurze, przedstawiam Państwu pensjonat o pow. 390m2 w Jastrzębiej Górze. Kompleks składa się z 2 budynków oraz działki o pow. 1000m2.

Lokalizacja
Jastrzębia Góra
to małe, nadmorskie miasteczko przyciągające do siebie co roku tysiące turystów. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy. Jest oddalona o 700 metrów od plaży, co każdego roku przyciąga mnóstwo gości. W okolicy znajdują się 2 sklepy spożywcze oraz punkty usługowe takie jak bary i restauracje.

Działka
Obecnie na działce znajduje się parking dla gości. Przed budynkiem jest taras, natomiast za budynkiem wygospodarowane jest miejsce do grillowania. Dodatkowo na posesji mieści się pomieszczenie gospodarcze do remontu. 

Nieruchomość
W skład pensjonatu wchodzą dwa budynki. Pierwszy z roku 2002, natomiast drugi z 1936. 

Dom 120m2 (2002r.) składa się z:
- apartamentu z łazienką oraz aneksem kuchennym
- recepcją z łazienką 
- poddasza użytkowego
- kuchni
- 3 pokoi z łazienkami
- tarasu 30m2 z miejscem do wypoczynku dla gości

Natomiast drugi dom 270m2 (1936r.) składa się z:
- 9 pokoi
- 3 kuchni
- 5 łazienek (z czego 3 są po remoncie)

Apartament na parterze nieruchomości wraz z recepcją świetnie sprawdzą się jako restauracja czy lokal usługowy. Kompleks ogrzewany jest kociołem na miał węglowy, aczkolwiek posiada przyłącze gazowe oraz plan instalacji. Dodatkowo budynek posiada siłę. W oknach parterowych zamontowane są rolety zewnętrze, z których część jest elektryczna.


MONIKA LIPSKA
Nieruchomości Apartament
tel. 575 884 040
monikal@nieruchomosci-apartament.pl



Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail