Urokliwy dom w zacisznej okolicy, blisko jeziora

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
550 000 PLN , Pow. 160 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
160 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Jeziora Wielkie
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
231517
Powierzchnia działki:
9 500 m2
Cena za m2:
3 438 PLN

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w na wsi w gm. Jeziora Wielkie, w pobliżu jeziora Gopło (około 600m). Dom ma  powierzchnię około 150m2 i znajduje się na działce o powierzchni 9500m2. W 2018r. wykonany został remont generalny i wewnętrzna przebudowa, co sprawiło, że stał się domem nowoczesnym  z wszelkimi wygodami. W ramach remontu wykonano nowe pokrycie dachu. Ocieplono styropianem i wykonano nową elewację. Wykonano całkowicie nową instalację elektryczną, nowe przyłącze wody i instalację centralnego ogrzewania. Zamontowano klimatyzację. Wymienione zostały wszystkie okna na nowe PCV z roletami zewnętrznymi, nowe drzwi, podłogi z płytek ceramicznych i paneli, schody, itd. W ramach przebudowy powstał piękny salon otwarty na kuchnię z wyjściem na taras ogrodowy. Na pomieszczenia mieszkalne zaadaptowany został strych na, który prowadzą solidne schody metalowo-drewniane. Dobudowane zostało pomieszczenie kotłowni, a jej dach wykorzystany został na taras na, który wychodzi się z jednej górnej sypialni. Wykonano szafy w zabudowie w sypialni i pomieszczeniu korytarza dolnego. Kuchnię wyposażono we wszelkie udogodnienia. W salonie solidne dębowe meble. Dom sprzedawany z całym aktualnym wyposażeniem.
Na parterze domu znajdują się: salon 40m2, kuchnia 20m2, korytarz 7m2, łazienka 8m2, spiżarnia 6m2, kotłownia 12m2
W górnej części domu są: 2 sypialne po 15m2, 1 sypialnia 18m2 z wyjściem na taras, łazienka 5m2 i korytarz 8m2.
 Do nieruchomości przynależy budynek gospodarczy z dwoma garażami i pomieszczeniami gospodarczymi. Działka obsadzona drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi. Znajduje się też własna studnia z hydroforem. Większa część działki użytkowana rolniczo. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu jezioro i lasy. Dobry dojazd drogą asfaltową do Jezior Wielkich, Mogilna, Inowrocławia, Konina, itd. Dostępność do uzgodnienia.
Zapraszam na prezentację.
Kontakt Darek 798-857-383.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail