Działka własnościowa 820m2 nad Zalewem Koronowskim

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
390 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Koronowo
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
958997
Powierzchnia działki:
820 m2
Cena za m2:
3 900 PLN
Kontakt- 696-909-409

W ofercie sprzedaży działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 820m2 własnościowa z księgą wieczystą położona w miejscowości Srebrnica

Na działce znajduje się domek murowany dwukondygnacyjny o powierzchni około 100m2, który składa się z:


- kuchnia
- dwie piwnice
- cztery pokoje
- łazienka
- dwa duże tarasy

Działka uzbrojona jest w prąd, wodę sezonową (możliwość podłączenia do miejskiej), wodę własną (studnia), szambo przepływowe. Dom zbudowany z kamienia i cegły w latach 80-tych. Domek ogrzewany kominkiem murowanym, który ma rozprowadzenie po całym domku. W jednym z pokoi znajduje się żeliwny zabytkowy piecyk, który również można używać.

Na terenie działki znajdują się trzy bramy wjazdowe, miejsce z kostki brukowej na duży basen, domek na drzewie, wiata na samochód, garaż, dodatkowy budynek z łazienką i dwoma  małymi pokojami, ogród z drzewami i kwiatami.

ZALEDWIE 100M OD DZIAŁKI ZALEW KORONOWSKI

w pobliżu nieruchomości znajduje się sklep spożywczo-wędkarski oraz piękne otoczenie lasów

STAN TECHNICZNY - DO REMONTU

Zapraszam na prezentacje
 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail