Malutki domek w samym centrum miasta!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
324 870 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 821 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Kościerzyna
  • Rok budowy : 1990
  • Liczba kondygnacji: 0
  • Numer oferty : 422424
  • Cena za m2 : 395.70 PLN

Tylko u nas!
Niższa cena!

Szukasz własnego kąta? Zależy Ci na ogródku i własnej przestrzeni? Cenisz sobie ciszę i spokój? Chciałbyś mieć możliwość aranżacji i dowolności w upiększaniu nieruchomości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


Na sprzedaż działka wraz z niewielkim domkiem w samym sercu Kościerzyny. Działka usytuowana w super lokalizacji. Zaledwie 3 min spacerem od dużych marketów handlowych. Niedaleko szpital, basen oraz szkoła. W niewielkiej odległości obwodnica Kościerzyny oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
A co najważniejsze okolica i sąsiedztwo bardzo ciche i spokojne.

Działka o wielkości 841 m2, w kształcie prostokąta. Ukształtowanie terenu płaskie. Całość ogrodzona siatką, z metalową bramą wjazdową. Działka rozplanowana w sposób przemyślany. Częściowo zagospodarowana jako ogród z trawnikiem i drzewami owocowymi. Z drugiej strony z zabudowaniami w postaci domu, garażu i altany.

Na działce znajduje się dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 35m2. Wybudowano go w 1990 roku. Dom jest cichy, słoneczny i pięknie usytuowany. W środku znajduje się jeden duży pokój, oddzielna jasna kuchnia z oknem oraz łazienka z oddzielnym WC. Całość podpiwniczona. W środku okna PCV w stanie dobrym. A w całym budynku panele. Dom w całości ocieplany. Dach płaski, remontowany kilka lat temu.

Do nieruchomości przynależy również mała altana ogrodowa stworzona niedawno, z łatwą możliwością rozbiórki. Ponadto garaż wolnostojący sporych wymiarów z dachem spadzistym. Na działce znajduje się również domek holenderski, którego stan pozwala na swobodne zamieszkanie.

Okolica jest fantastyczna. Droga wjazdowa do nieruchomości jest prywatna, co sprawia, że nie ma ciągłego ruchu przed domem, a osoby niepożądane nie mają wstępu na dany teren. Ponadto nieruchomość jest w pewnej odległości od ronda oraz głównej ulicy miejskiej, dzięki czemu nie trzeba się obawiać miejskiego ruchu i zgiełku. W około przyjemne sąsiedztwo.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie zaznasz ciszy i spokoju, a jednocześnie chciałbyś pozostać w mieście to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Ostatnim, ale najważniejszym atutem tejże nieruchomości są jej właściciele, którzy swoją przyjazną postawą i nastawieniem sprawią że transakcja przebiegnie w dobrej i miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszam na prezentację, póki jeszcze jest szansa!

 Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.