Nowość / Bliźniak z garażem w bryle / Ogród

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
750 000 PLN , Pow. 125 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
125 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kryniczno
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
904595
Powierzchnia działki:
450 m2
Cena za m2:
6 000 PLN
Opiekun oferty
Agnieszka
797231625

- Bezpośrednio od dewelopera
- bez podatku PCC
- bez prowizji.

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 120m2 w miejscowości Rogoż. Ogrzewanie podłogowe, okna 3 szybowe, rolety elektryczne. 

Wnętrze prezentuje funkcjonalny układ użytkowy. Parter w każdym lokalu stanowi otwartą strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią. Szerokie otwarcie na ogród pięknie doświetla przestrzeń domu, łącząc go z naturalnym otoczeniem. Taras powiększa część wypoczynkową, oferując mieszkańcom relaks na świeżym powietrzu.

Na parterze znajduje się również łazienka z prysznicem. Z wiatrołapu dostępne jest zaplecze gospodarcze: garaż oraz kotłownia.

Na poddaszu w każdym lokalu zaprojektowano  trzy sypialnie, z dostępem na balkon. Duże drzwi zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń, a wysoka ścianka kolankowa znacząco podnosi funkcjonalność pokoi.
Dodatkowo nie wliczone w powierzchnię duże poddasze (20m2) z możliwością adaptacji + schody strychowe.
Ogród: ogrodzony, położony od południa, doskonale nasłoneczniony o powierzchni od 437m2 do 528m2.
Dwa miejsca parkingowe + garaż dla każdego domu.

W pobliżu: Szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek i kościół w Krynicznie 1.4km
Trasa S5 - 2.4km
Rynek wrocławski - 15km (15 min)
Trzebnica - 15km (10 min)

Zapraszam

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail