Tylko u Nas! Dom całoroczny przy jeziorze!

lokalizacja: Krzywogoniec

299 000 PLN

3 909 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Nieruchomość położona 3 minuty pieszo od Jeziora Okoninek!!!!


Na sprzedaż domek letniskowy CAŁOROCZNY w miejscowości Krzywogoniec gmina Cekcyn pow. tucholski. Miejscowość położona na uboczu, na skraju pięknych lasów, wśród pięknych jezior z jednoczesnym szybkim dojazdem do dużych aglomeracji.


- Wymiary domu po obrysie: 8m x 7m
- Powierzchnia domu zgodnie z deklaracją podatkową to łącznie 76,5 m2.
Parter:
Duży taras, salon połączony z częścią rozrywkową, kuchnia oraz łazienka
Piętro:
Dwie sypialnie bez ścianek działowych - jedna przestrzeń, balkon
Dom jest w połowie podpiwniczony. Wysokość piwnicy umożliwia swobodne przemieszczanie się.

Budynek zadbany, wszelkie naprawy wykonywane na bieżąco, okna częściowo wymienione na plastikowe - w tym jedno duże okno panoramiczne z widokiem na ogród. Ogrzewanie kominkowe. Wszystkie elementy wyposażenia (oprócz telewizora i maszyn do obróbki drewna) pozostają w cenie nieruchomości!!

Działka z wieloma nasadzeniami tworząca niesamowity i wyjątkowy klimat wypoczynkowy z miejscami do spędzania czasu wolnego (drewniany zestaw ogrodowy: stół, krzesła, bujaczka).

W pobliżu kilkuset metrów  wiele jezior i sklep całoroczny.


Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MATEUSZ GESZCZYŃSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.