Dworek w lesie

Dom (Dworek) na sprzedaż
419 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 508 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Łabiszyn
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 655654
  • Powierzchnia działki : 3 223 m2
  • Cena za m2 : 824.80 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dworku usytuowanego w lesie, 50m od jeziora. Nieruchomość znajduje się we Władysławowie. Powierzchnia całkowita nieruchomości to 508m2, użytkowa 420m2, piwnica 149,76m2, parter domu 143m2, piętro 127m2. Taras na parterze( 50m2) skierowany jest na południe, podparty czterema kolumnami, na piętrze część tarasowo-balkonowa około 30m2. Konstrukcja budynku murowana z pustaków ceramicznych, częściowo z cegły ceramicznej pełnej. Ławy fundamentowe żelbetowe,ściany w piwnicy murowane z bloczków betonowych, ocieplonych styropianem, wykończone cegłą licową. Kominy wykonane z cegły ceramicznej pełnej. Dach o konstrukcji drewnianej, krokowo-jętkowej, wzmocniony belkami stalowymi z pełnym deskowaniem, kryty dachówką.
Największym atutem nieruchomości jest położenie, gdyż znajduje się w krainie lasów i jezior, co pozwala zregenerować siły i przywrócić duszy spokój. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.