Dom w Małych Rudach - stan surowy zamknięty

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
470 000 PLN, Pow. 124,86 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
124,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Małe Rudy
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
585799
Powierzchnia działki:
1 274 m2
Cena za m2:
3764.22 PLN
!!! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!

Zapraszam do kontaktu Emilia tel. 508-332-586

Z przyjemnością mam Państwu do zaprezentowania wolnostojący, murowany dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, który jest w trakcie budowy z dobrej jakości materiałów oraz z dbałością o szczegóły w Małych Rudach (okolice Rynarzewa).
Nieruchomość znajduję się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji polecana zwłaszcza dla osób, którzy cenią sobie spokój (domek powstaje na kameralnym osiedlu) a jednocześnie zależy im na bliskości do mniejszych aglomeracji.
Działka ma powierzchnię 1274 m2, a sam dom 124,86 m2 powierzchni całkowitej.

W skład domu wchodzą pomieszczenia takie jak:
Pokój dzienny, 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, wc, wiatrołap oraz korytarz. Do domu przynależy również garaż 21 m2 oraz kotłownia.
Układ pomieszczeń sprawia, że ma on ogromny potencjał jeśli chodzi o zagospodarowanie.

Dom będzie ocieplony styropianem i zaciągnięty klejem.

Media:
Prąd - skrzynka (przyłącze po stronie inwestora, umowa przepisana na klienta)
Woda miejska (przyłącze po stronie inwestora)
W projekcie przydomowa oczyszczalnia ścieków

Planowany termin oddania nieruchomości maksymalnie do 31.01.2022

Udział w drodze - w cenie

Załączam rzut oraz poglądowe zdjęcia domu, który został już sprzedany ale ta nieruchomość będzie jego odbiciem lustrzanym.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Emilia tel. 508-332-586

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail