Dom z pieknym widokiem i potencjałem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 690 000 PLN, Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Mysłakowice , Władysława Łokietka
Rok budowy:
1990
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
293097
Powierzchnia działki:
5 000 m2
Cena za m2:
4 225 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż nieruchomości o powierzchni 400 mkw usytuowanej przy głównej drodze w Mysłakowicach na działce 5000 mkw.
Na posesji znajduje się zarybiony staw. Liczne drzewa zapewniają ciszę i spokój, z działki rozpościera się piękny widok na pasmo Karkonoszy.
Budynek z 1990 roku do niedawna był użytkowany jako przedsiębiorstwo agroturystyczne. Nieruchomość idealna dla rodziny lub osób chcących prowadzić własną działalność stanowić będzie wspaniałą inwestycję z pokojami do wynajęcia. Dzięki lokalizacji nie zabraknie tu turystów chcących odpocząć od zgiełku miasta.
Do Karpacza 8 km, do Szklarskiej Poręby 25 km, Jelenia Góra 9 km.
W skład nieruchomości wchodzi:
Budynek pensjonatowy
- 3 apartamenty,
- 4 pokoje,
Budynek drewniany
- 1 apartament,
- 2 pokoje.
Ogrzewanie gazowe.
Media, gaz, prąd, kanalizacja, wodociąg
Posesja ogrodzona z dużym parkingiem

Zapraszam na prezentację Izabela
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail