Solidny dom na fajnej działce

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
450 000 PLN, Pow. 138 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
138 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Niwy
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
426933
Powierzchnia działki:
724 m2
Cena za m2:
3260.87 PLN
kontakt: Maciej Brzeski tel. 798339773

Przedmiotem niniejszej oferty jest bardzo solidnie wykonany dom w stanie surowym o powierzchni 144m2 z wbudowanym w bryłę budynku garażem. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń - na parterze - salon z otwarta kuchnią, łazienka, garaż i pomieszczenie techniczne  - kotłownia. Na górze przewidziano 3 sypialnie i łazienkę. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną, okna dachowe  3 szybowe Fakro, media -prąd, gaz na działce woda i kanalizacja w realizacji. Blisko przystanek autobusu miejskiego.
Polecam i zapraszam do kontaktu

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail